Avilut Gold
Avilut Ginkgo
Avilut Plus
Avilut Forte
Avilut Oční kapky
Lekarna.cz Přejít dolů

Průzkum degenerace sítnice


Vážený pane / paní,

v rámci průzkumu užívání doplňku stravy obsahujících látku lutein, které jsou doporučovány oftalmology ke zpomalení degenerace sítnice oka, Vás chceme požádat o odpověď na 4 otázky.

Průzkum je prováděn pod záštitou MUDr. Andrey Kalafové ve spolupráci se společností Herbacos Recordati s.r.o.

Cílem průzkumu je osvěta v oblasti degeneračního onemocnění v oblasti sítnice oka a zhodnocení míry užívání doplňku stravy s luteinem na základě návštěvy a doporučení lékařů.

Průzkum je prováděn v lékárnách nebo distribuován formou pošty.

Poprosili bychom Vás vyplnit » DOTAZNÍK (ke stažení) « na zadní straně a odeslat jej na adresu:

LUTEIN

Herbacos Recordati s.r.o.
Kutnohorská 11/57
109 00 Praha 10 - Dolní Měcholupy
Česká republika

PŘI ODESLÁNÍ DOTAZNÍKU SE 2 ČÁROVÝMI KÓDY DOPLŇKU STRAVY AVILUT® GINKGO ZÍSKÁTE 1 BALENÍ ZDARMA!

Upozorňujeme Vás, že běžně vyřizujeme bonusové zásilky do 1 měsíce od obdržení kupónu. Pokud do této doby svůj kupón neobdržíte, kontaktujte nás prosím na e-mailu: recordati@recordati.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře viz níže.

Účastí v „Průzkumu“ souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů ("GDPR") a se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů pro marketingové účely společnosti Herbacos Recordati s.r.o. Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvoláno.


Váš e-mail:  

Předmět:     

Zpráva:

Vyplněním kontaktních údajů souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů ("GDPR") a se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvoláno.